לאנדאן – עטליכע מענטשן האבן אריין גערופן מוצאי שבת צו שומרים צו רעפארטן אז עס איז דורך געפירט געווארן א גניבה ביי זייער שטוב, בעיקר אין די היטלענד געגנט ווי אויף סט. קילדערס רד. און היטלענד רד.
עס איז אייביג כדי צו מאכן א רעפארט דורכן רופן צו די פאליציי, און איבערגעבן די אינפארמאציע. מאכט זיכער אז איר שפארט גוט צו די אונטער-טיר, ווי אויך די אלע פענסטערס.
![בילד: גניבה אין הייזער דורכגעפירט שבת ביינאכט בילד: גניבה אין הייזער דורכגעפירט שבת ביינאכט](https://blogger.googleusercontent.com/img/proxy/AVvXsEjnSHM7fHC2MsudtYa4y-mUEMwAQgPTu2ljz7VCaK950tjbhdU2_9_z0p9hd0bzG9gVPI4M0sh864Wkj3HOo0xTUCRtlkTHDMJeAU-KLbdCA4tQkNQulOaaFP1OgncUMrbAb9mzPg382PznahsfLEF0KFmZ-QyK1ffS11x-jyuD7_3jYWazbtllNjynDkEu8Sm-ru1MQEo4ryj0GDU7BYR48rZ_XFjXlw=s0-d-e1-ft)
עס איז אייביג כדי צו מאכן א רעפארט דורכן רופן צו די פאליציי, און איבערגעבן די אינפארמאציע. מאכט זיכער אז איר שפארט גוט צו די אונטער-טיר, ווי אויך די אלע פענסטערס.
הוסף רשומת תגובה