א פראנצויזיש געריכט האט צוריקגעצויגן פון א פריערדיגן באשלוס און מודה געווען אז דער מארד פון אן ארטאדאקסיש-אידישער פרוי איז מאטיווירט געווארן דורך שנאת ישראל.
די 65-יעריגע שרה אלימי איז פאראיאר אומגעברענגט געווארן דורך א מוסולמענישן שכן, וועלכער האט דערביי אויסגעשריגן "אללא אכבאר", אבער דאס געריכט האט נישט געוואלט באצייכענען די רציחה אלס אנטיסעמיטישן אקט, וואס וואלט געגעבן דעם מערדער א שטרענגערע שטראף.
איבערקוקנדיג די באווייזן האט א ריכטער יעצט געאורטיילט, אז דער רוצח איז יא באגאנגען דעם מארד צוליב שנאת ישראל, און דער פראצעס וועט דאס נעמען אין חשבון ביים פאראורטיילן דעם מערדער.
![די מערדער די מערדער](https://www.algemeiner.com/wp-content/uploads/2017/06/lefebvre.jpg)
די 65-יעריגע שרה אלימי איז פאראיאר אומגעברענגט געווארן דורך א מוסולמענישן שכן, וועלכער האט דערביי אויסגעשריגן "אללא אכבאר", אבער דאס געריכט האט נישט געוואלט באצייכענען די רציחה אלס אנטיסעמיטישן אקט, וואס וואלט געגעבן דעם מערדער א שטרענגערע שטראף.
איבערקוקנדיג די באווייזן האט א ריכטער יעצט געאורטיילט, אז דער רוצח איז יא באגאנגען דעם מארד צוליב שנאת ישראל, און דער פראצעס וועט דאס נעמען אין חשבון ביים פאראורטיילן דעם מערדער.
![די מערדער די מערדער](https://www.algemeiner.com/wp-content/uploads/2017/06/lefebvre.jpg)
גענומען מיט רשות פון פיינע נייעס
הוסף רשומת תגובה